Good Old Games’in (GOG) oyun platformu Steam üzerinden satışa sunduğu Symmetry isimli oyunu, koronavirüs ile mücadele edilen bu günlerde kullanıcıların oynaması için ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Hayatta kalma mücadelesi verilen oyun, sevenlerini dünyadan alıp karanlık ve soğuk bir geleceğe götürüyor!

Symmetry Oyunu Ücretsiz Oynanabiliyor! 1 – symmetry2

Dönem dönem yaptığı kampanyalar ile dikkat çeken oyun platformu Good Old Games (GOG), bugün yaptığı kampanya ile sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başardı! Binlerce kişinin severek oynadığı, hayatta kalma oyunu artık ücretsiz olarak oynanabiliyor! Oyunu Steam üzerinden normalde 27 TL gibi bir rakamdan satın alabiliyorken, şu an ücretsiz olarak sunulması GOG kullanıcıları tarafından da olumlu bir şekilde karşılanıyor. Uzak bir gelecekte, soğuk bir gezegen üzerinde geçen oyun hem stratejik açıdan çok zengin, hem de bilim kurgu sevenler için çok keyifli! Gezegenden kurtulmak için, seyahat ettiğiniz uzay gemisini tamir etmekle ve sizinle birlikte gelen kazazedeleri iyileştirmek en önemli görevlerinizden.

Symmetry Nasıl Ücretsiz Oynanıyor?

  • Öncelikle burada yer alan bağlantıyı kullanarak, GOG internet sitesine erişim sağlayın.
  • Ardından sayfadaki “Go to giveaway” yazılı butona tıklayın.
  • GOG hesabı yaratın veya hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından tekrar bu bağlantıyı kullanarak sayfaya giriş yapın. Tekrar Go to Giveaway butonunu kullanarak Symmetry sayfasına erişin ve buradaki butona tıklayın.
  • Kullanıcı adınızın artık çalıştığını sayfanın en üstünden görebilirsiniz. Kullanıcı adınıza gelip “Games” yazan menüye girdikten sonra, Symmetry’yi indirerek oynayabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki Symmetry oynanış videosuna da göz atabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir