Oyun

Squid Game Oyunu

Fenomen diziye çok yakında bir video oyunu hazırlanıyor!

Netflix’te yayınlandığı ilk günden itibaren tüm dünya genelinde büyük bir popülerliğe kavuşan “Squid Game”(Kalamar Oyunu) sevenleri için muhteşem bir haber! Dizinin çok büyük bir ses getirmesi ile birlikte oyun yapımcıları da kolları sıvamış durumda.

Hollywood Reporter’ın haberine göre, Online Video Akışı platformu yetkililerinden Minyoung Kim, tüm dünyada oldukça büyük bir beğeni toplayan, birçok sosyal medya platformunda da viral içerikleriyle dikkat çeken Squid Game’in kısa bir süre içerisinde adından çok ses getirecek bir video oyununa da çevrilebileceğini aktardı.

Squid Game Video Oyunu Geliyor!

Güney Kore yapımlı dizi gördüğü büyük beğeni ile birlikte şimdiden ikinci sezonu ile ilgili ciddi bir talep alırken, bu durum dizinin yapımcılarını da oldukça mutlu etmiş görünüyor. Asya bölgesindeki oyunlar ile ilgili ciddi bir talep oluştuğunu, zaman içerisinde popüler yapımların video oyunlarına dönüştürülerek elde edilen popüleritenin devam ettirilmesine inandığını da söyleyen Kim, uluslararası ekiplerimizden de bu alanda ciddi bir talep alıyoruz ve ekibimiz ile birlikte bu durumu nasıl en iyi şekilde değerlendirebiliriz onu tartışıyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu