Otomobil
Trend

Dacia Dokker 2021

Yeni Dacia Dokker Van Özellikleri ve Fiyatı Nedir?

Ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesi olan hafif ticari araçlara bir yenisi daha ekleniyor. Dacia’nın Dokker Van modeli özellikle fiyatı bakımından daha şimdiden büyük bir ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış durumda. Dacia Dokker Combi modeli ile de özellikle ailelere hitap eden bir model ortaya koyulmuş ve rekor kıran iç hacmi ile alanında çok iddialı bir minivan olarak piyasaya sunulmuş.

Peki Dacia Dokker Van’ın özellikleri ve fiyatları nasıl? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Dacia Dokker Van

Dacia Dokker Van 2021 Özellikleri

“Sağlamlık ve modernlik” vurgusuna dikkat çeken Dacia Dokker, yükleme ve erişim konusunda ihtiyaçlarınızı ciddi bir şekilde karşılıyor diyebiliriz. 703mm yükleme genişliği sunan sürgülü yan kapısı, 180 derece açılır kanatlı arka kapıları ve 108cm genişliğine sahip açıklığıyla yüklerinizi kolay ve rahat bir şekilde taşıyabiliyorsunuz.

Dokker Van 100km’de 4,2 L yakıt tüketimi değerlerine sahip ve bu da yüksek performanslı 1.5 Blue dCi 95bg motor ile buluştuğunda ortaya iyi bir performans çıkıyor. Birçok ülkedeki yol tiplerine ve iklim koşullarına özel olarak hazırlanan araç bu süreçte 1,9 milyon km yol kat ederek hem motoru hem de donanımı ile birlikte çok kapsamlı bir testten de geçirilmiş durumda.

3 yıl / 100.000 km garantisi bulunan Dokker Van sürücü hava yastığı, sürücü arkası boru tipi ayırıcı ve yüksekliği ayarlanabilir baş dayanaklarına sahip.

Dacia Dokker Van mı? Fiat Doblu mu?

Dacia Dokker Van’ın en büyük rakibi olan Doblo ile kıyaslandığı zaman 144.900 TL‘lik satış fiyatına sahip Dokker Van, 175.900 TL‘lik Doblo’nun da fiyat olarak altında kalıyor ve fiyat avantajını da kullanıcılarına sunuyor.

Araçların tüm model ve fiyatlarına bu bağlantıdan hemen ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu